Hoca Hanım Ol!

Hoca Hanım olmak istermisin?

Eğer sende herhangi bir programlama dilinde kendini güveniyorsan
İletişim
sayfamızdan bize ulaşman yeterli!

Gözde Pehlivan Hoca - 974 Puan

Gözde Pehlivan Hoca'nın Dersleri (17)

HTML Ders 7 - Link Verme
Bağlantı (köprü,link )eklemeyi gösterdik. Bağlantıyı ekledikten sonra browser sayfamızda bağlantının yeni sekmede mi yoksa aynı sayfada mı açılacağı konusunda parametreler ve aldığı değerleri kullandık.
HTML Ders 6 - Resim Ekleme ve Etiketlerin İç İçe Kullanımı
Etiketlerin özellikleri (parametre ve aldığı değerler), etiketlerin iç içe kullanımı ve resim eklemekten bahsettik. Bir resim sayfaya eklenirken hangi uzantı kullanılır ve nasıl adres verilir bunlardan bahsettik.
HTML Ders 5 - Tablolar 2
Bu dersimiz de Html de kullandığımız bazı önemli kodlardan bahsettik. Hücrelerin satır veya sütunlarını birleştirmeyi gösterdik. , , etiketlerinin tablolardaki yerinden bahsettik. Ve etiketinin görevini gösterdik....
HTML Ders 4 - Tablolar 1
Bu dersimiz de Html de kullandığımız bazı önemli kodlardan bahsettik. Bu kodlar tablo oluşturmak için kullandığımız kodlardır. Tabloyu renklendirme, boyutlandırma stillerinden de bahsettim.
HTML Ders 3 - Listeler
Bu dersimiz de Html de kullandığımız bazı önemli kodlardan bahsettik. Bu kodlar liste yapmak için kullandığımız kodlardır. Listelerin alt başlıkları olan sıralı ve sırasız listeler konusunu içermektedir.
Sayfalar | [1] [2] 3 [4]
2013 © www.hocahanim.tv v2.0 | Tüm Hakları Saklıdır...