Hoca Hanım Ol!

Hoca Hanım olmak istermisin?

Eğer sende herhangi bir programlama dilinde kendini güveniyorsan
İletişim
sayfamızdan bize ulaşman yeterli!

C++ Dersleri | Toplam 14 ders
Ders 9 - Hazır Fonksiyonlar Merve Sarp Hoca
Dokuzuncu dersimizde string ifadelerden bahsettik.string ifadeler sayesinde daha kolay yoldan istediğiiz onuca ulaşmayı öğrendik.islower,toupper,tolower ,strncat,strncpy,strlen gibi komutları kullanarak kısa yoldan elde etmek istediğimiz sonuca ulaştık.
Ders 8 - Yapılar Merve Sarp Hoca
Bu dersimizde struct yapıları öğrendik ve nesneye yönelimli proglamlama adım atmış olduk. Struct yapıları kullanarak birden fazla nesneye çeşitli özellikler verebilmekten bahsettik.
Ders 7 - Pointer Merve Sarp Hoca
Yedinci dersimizde pointer kavramının tanımını ve işevini verdik.pointer ve diziler arasında ilişki kurarak programımızı oluşturduk.Dizimizin elemanlarının hafızada kapladğı alanın adresini ekrana yazdırmayı öğrendik.
Ders 6 - Fonksiyonlar Merve Sarp Hoca
Bu dersimizde C++ da fonksiyon tanımlama ve fonksiyon kullanımından bahsettik.ve fonksiyonlar kullanarak girilen bir sayının istediğimiz bir üssünü aldık. Diğer örneğimizde de en büyük ve en küçük sayıyı bulan fonksiyonları yazıp main menüsünde çalıştırdık....
Ders 5 - Diziler Merve Sarp Hoca
Bu dersimizde c++ da dizi kavramı nedir , diziler nasıl tanımlanır,dizilere nasıl değer atanır ve dizinin elemanları naıl ekranda gösterilir sorularını cevapladık.Ayrıca döngülerle dizi yazdırmayı da öğrendik.
Sayfalar | [1] 2 [3]
2013 © www.hocahanim.tv v2.0 | Tüm Hakları Saklıdır...